O nas

MicroSMS jest marką firmy RPDP - zajmuje się szeroką gamą usług internetowych. Zaczynając od hostingu, kończąc na płatnościach SMS. Posiadamy ponad 200 000 zadowolonych klientów, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nasza firma działa na rynku Polskim od maja 2012 roku. Zaczynaliśmy jako mała firma, dziś możemy pochwalić się obrotem w wysokości 2 000 000 złotych rocznie. MicroSMS pozwoli Ci ograniczyć inwestowanie pieniędzy w Twój biznes, poprzez wypłatę należytej Ci gotówki w terminie 24 godzin od złożenia zlecenia w systemie.

Oferujemy wypłaty do 24 godzin roboczych od zgłoszenia wypłaty. Zlecając wypłatę w poniedziałek rano pieniądze będą na twoim koncie już we wtorek! Żadna firma w Polsce nie oferuje tak szybkiej możliwości wypłaty przy, aż tak dużej prowizji.


Ty również dokonaj dobrego wyboru, i zacznij współpracę z MicroSMS. Posiadamy najwyższą prowizję wśród konkurencyjnych serwisów świadczących takie same usługi


Dla klientów indywidualnych oferujemy również płatności w krajach takich jak: Słowacja, Węgry, Niemcy, Hiszpania, Chorwacja, Litwa, Estonia, Łotwa, Francja, Rumunia, Czechy. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się z nami.